Hakkımızda

emirasya

Emir Asya Yapı , ortaya çıkardığı tüm projelerde her zaman aynı titizlik, aynı özen ve aynı ciddiyet ile çalışmaktadır. Bu sebeple küçük veya büyük ayırımı yapmaksızın öncelikle projenin lokasyonuna büyük önem verilir. Emir Asya Yapı imzası taşıyan tüm yaşam alanları ulaşım ve prestij bakımından Bursa’nın en özel noktalarında yer almaktadır.

Emir Asya Yapı projelerinin bir diğer ortak özelliği ise “En Fazlayı Değil En İyiyi Yapma” ilkesiyle hareket edip projelerinin en ince ayrıntısına kadar üst düzey kalite standartlarına sahip olması, sadece görünüm itibari ile değil, malzeme ve uygulama kalitesi olarakda benzersiz olmasıdır.

İnşaat sektöründe 23. yılını tamamlayan Emir Asya Yapı, geçmiş yıllardaki başarıları ile güvenilirlik prensibini en sıkı şekilde sahiplenmiştir. Lokasyon ve kalite konularındaki titizliğini duyduğunuz güven ile perçinlemiş olmaktan gurur duyan Emir Asya Yapı, bu mutluluk ile yeni projelere adım atmaktadır.Emir Asya Yapı, sadece inşaat üretim hızıyla değil, tedarik ve resmi prosedürlerdeki yönetim hızıyla da tüm süreci en kısa sürede tamamlamış ve tamamlamaya devam etmektedir.

Emir Asya Yapı, hayata geçirdiği projelerdeki nezih aile ortamının korunmasına gayret göstermiş ve tüm projelerinde, sıcak komşuluk ilişkilerini yıllarca devam ettirecek köprüleri kurmuştur. Finans ve Mobil teknik ekibiyle satış ve satış sonrasında müşterilerinin konutlarında yaşadığı tüm sorunlara hızlı çözümler sunmuş ve sunmaya devam etmektedir.